برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
روش های کسب درامد از اینترنت(قسمت اول)

روش های کسب درامد از اینترنت(قسمت اول)

امروزه اکثر افراد علاقه مند به دنیای وب و یا کارمندانی که در مشاغل مختلف فعالیت میکنند بدنبال کسب در امد از اینترنت هستند اما نمی دانند از کجا شروع کنند در این وبلاگ سایت بدستان در نظر دارد شما را با روش های کسب درامد از اینترنت اشنا کند.

۱-ساخت بلگ نیچ(وبلاگ) و استفاده از بازاریابی وفروش

کسب درآمد از اینترنت ، اگر به تجارت به عنوان جایگاهی خارج از بازار اصلی و دور از دسترس رقبا علاقه دارید می توانید با ساخت سایت و وبلاگ مخاطبان زیادی بدست اورید که برای کسب درامد یک روش فوق العاده است.

۲-ساخت و فروش نرم افزار

شما می توانید با طراحی یک برنامه کاربردی و یا بازی برای تلفن همراه یک کسب و کار موفق داشته باشید.

۳-راه اندازی یک استارت اپ

ساخت یک استارت اپ با اینکه دشوار ترین روش کسب درامد از اینترنت میباشد اما بیشترین میزان سود در بین روش های اینترنتی را دارا می باشد.

 

بدستان

۴-طراحی یک سایت تجارت الکترونیک و فروش محصولات فیزیکی

بهترین روش کسب کار که یکی از مشکلات فروش محصولات بازار را نیز حل می کند طراحی فروشگاه  انلاین اینترنتی و فروش محصولات از طریق فروشگاه انلاین اینترنتی می باشد و میتوان از آن به عنوان یک کسب درآمد از اینترنت استفاده کرد.

۵-ایجاد دوره های انلاین جهت توسعه علم و دانش

اگر در زمینه ای مهارت و تخصص دارید مانند مربی گری ،زمینه های تخصصی شغلی و… میتوانید دانش و تخصصتان را به صورت پکیج اموزشی جمع اوری کنید و ان را بفروش برسانید.

۶-مهارت در در زمینه های خاص خدمات انلاین

اگر شما در قسمتی از خدمات انلاین مانند طراحی ،بهینه سازی سئو،برنامه نویسی و… مهارت دارید میتوانید با شرکت های طراحی سایت همکاری کنید و یا مهارت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و کسب درآمد از اینترنت داشته باشید.

۷-مربی گری انلاین

اگر در زمینه خاصی مهارت دارید میتوانید دانش و توصیه هایتان را به صورت یک مربی یا مشاور بفروش برسانید.

۸-ضبط پادکست

پادکست ها در حال حاضر فوق العاده پرطرفدار هستند و دلیل این امر این است که با دغدغه ها و مشغله هایی که در زندگیمان داریم افراد بیشتری به دنبال روش هایی سریع و مفید برای دریافت یک محتوا هستند.پادکست ها فرصت های فوق العاده ای را برای جذب مخاطب و کسب درآمد از اینترنت فراهم می کنند.

۹-ملحق شدن به یک شرکت و کار از راه دور

اگر بدنبال تغییر کامل شغلتان و شروع کسب درآمد از اینترنت هستید هزاران شرکت به دنبال استخدام شما هستند و اهمیتی ندارد شما در کجا ساکن هستید  دور کاری یکی از بهترین روش ها برای جایگزین کردن فعالیت های خود به جای روش های سنتی می باشد .

۱۰-تست وب سایت ها

امروزه با شدت گرفتن کسب و کار اینترنتی افراد زیادی هستند که میخواهند افکار شما را در مورد انالیز سایت و روش های بهبود یک سایت بشنوند و حتی حاضر به پرداخت پول قابل توجهی هستند تا سایتشان توسعه زیادی پیدا کند.

ادامه مطالب در بخش دوم روش های کسب درآمد از اینترنت

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها

بالا